Skvělí dělostřelci, výzbrojaři, muničáři a pyrotechnici, příznivci ČaSOD!!

Ve spolupráci a příslušníky gardového dělostřelectva Armády ČR bude dne 26. dubna 2018 organizována návštěva střeleb 131. do (152 mm ShKH) ve VVP Hradiště (Doupov). K tomu bude z Prahy vypraven autobus od Generálního štábu v Praze 6 (parkoviště K+R na Evropské / nedaleko POŠ). Předpokládaná doba odjezdu je 06,30, návrat nejpozději do 19,00.

Nutno dobré boty, teplé oblečení (viz www.foreca.cz). Svačinu či občerstvení pochopitelně sebou.

Program VIP dne je jednoduchý:

příjezd na pozorovatelnu – seznámení se s taktickou a topografickou situací – sledování střelby dělostřeleckého oddílu za podpory bitevních vrtulníků – objasnění činnosti leteckých návodčích – přesun do prostoru palebných postavení – sledování střelby v palebných postaveních – diskuse – odjezd do Prahy …

Žádáme případné zájemce, aby nahlásili svoji účast na adresu casod@casod.cz nejpozději do 20. dubna 2018. Prosíme o sdělení těchto údajů: hodnost, jméno a příjmení, do poznámky napište, že máte zájem o přepravu z Prahy nebo z Podbořan!!!

Pokud bude zájem se dopravit do Podbořan samostatně, oznamte toto v poznámce na výše uvedený e-mail a pro Vás platí kontaktní místo benzinová stanice PAP Oil v Podbořanech (50.2350272N, 13.4082717E), čas 8.20-8.35!! Tento čas je potřebné dodržet z důvodu včasného vjezdu do VVP Hradiště, vlastně dnes již ÚjÚ.

 

Ing. Martin Šufajzl

člen Prezidia ČaSOD, z. s. pro vnější vztahy

737 939 355

  • Komentáře jsou prázdné.