Úvodní stránka > rezignace

Gmail - Rezignace Kontrolní komise ČaSOD

martin sufajzl

Rezignace Kontrolní komise ČaSOD

 Jaromír Kafka
 27. června 2018 9:35
Komu:
Jaroslav Stojan, Jan Klusáček, Jirka Bílský, Mirek Vampula, Martin Šufajzl, Jan Haas, Emil Markup, Martin Neuschl, Jarda Křen
Kopie:
Ruda Rak, Karol Mäsiar

 

Někteří vážení, někteří méně,

intenzivně z veřejně dostupných zdrojů sleduji vývoj v prezídiu spolku od okamžiku našeho posledního rozhovoru dne 18. dubna s nadějí, že se vrátíme do období vzájemné komunikace a porozumění. Bohužel musím po téměř dvou měsících konstatovat, že jste pravděpodobně z našeho posledního rozhovoru nic nepochopili a že prezídium vlastně vůbec nic měnit nechce, protože život v ilegalitě vůči členské základně a současně na výsluní individuality vám (tedy přesněji některým z vás) asi vyhovuje.

Ze zveřejněného programu sněmu usuzuji snahu o zakonzervování prezídia i stanov a nezájem o veřejnou diskusi nad problémem vedení spolku.

A u toho já opravdu nechci být.

Doufal jsem alespoň v dílčí pokrok, a při našem jednání přistoupil na to, že Kontrolní komise setrvá ve své činnosti až do sněmu. Protože ale nevidím ani světélko na konci tunelu, po poradě s kolegy konstatujeme ukončení činnosti Kontrolní komise ČaSOD již v termínu 30. června 2018.

Současně sděluji za svou osobu následující. Protože se stále považuji za pravověrného dělostřelce s okamžitou platností končím své členství v této kdysi velmi vážené a ctěné instituci.

Průkazku si ponechám jako memento na dobu, kdy tato instituce vzkvétala a oslovovala naše bývalé i současné kolegy ve zbrani ve značném rozsahu.

 

Plukovník gšt. Ing. v. v. Jaromír Kafka

PS: Věřím, že někdo najde odvahu tento dopis zveřejnit třeba jako podklad pro diskusi před nadcházejícím sněmem. Další diskusi na toto téma odmítám.

  • Komentáře jsou prázdné.